• hat_alcatraz_cotton_green509d_kabak
  • hat_alcatraz_cotton_green509d_kabak

CZAPKA ZIELONA NA GRUBYCH OCZKACH

69.00 zł

KOLOROWA CZAPKA NA GRUBYCH OCZKACH OD KABAKA TO OBOWIĄZKOWY ELEMENT W SZAFIE KAŻDEGO Z NAS, SZCZEGÓLNIE W OKRESIE JESIENNO-ZIMOWYM, CHOCIAŻ SPRAWDZI SIĘ RÓWNIEŻ W CAŁOROCZNYCH STYLIZACJACH ZARÓWNO W GÓRACH JAK I NAD MORZEM, JEZIOREM, W MIEŚCIE I NA GRZYBACH W LESIE.

DZIĘKI UNIWERSALNOŚCI I PROSTOCIE KROJU CZAPKA JEST ODPOWIEDNIA ZARÓWNO DLA KOBIET, JAK I MĘŻCZYZN.

SKŁAD: 100% BAWEŁNA

DODATKOWEGO CHARAKTERU I STYLU WSZYSTKIM NASZYM CZAPKOM NADAJE WSZYWKA NA WYWINIĘCIU WYKONANA W 100% Z EKOSKÓRY.

KABAKOWA CZAPKA NA GRUBYCH OCZKACH CHARAKTERYZUJE SIĘ DUŻĄ ELASTYCZNOŚCIĄ - SPLOT CZAPKI SPRAWIA, ŻE PRZY MIERZENIU MOŻE BYĆ ONA CIUT CIAŚNIEJSZA, LECZ PO ZALEDWIE KILKU GODZINACH NOSZENIA DOSTOSUJE SIĘ ONA DO ROZMIARU GŁOWY. Z TEGO POWODU ODRADZAMY POŻYCZANIE SWOICH CZAPEK OSOBOM Z WIĘKSZYMI GŁOWAMI NIŻ TWOJA, BO NIE WRÓCI ONA DO SWOJEGO POPRZEDNIEGO ROZMIARU ;)

PRZY PROJEKTOWANIU KROJU NASZEJ CZAPKI NA GRUBYCH OCZKACH ZALEŻAŁO NAM NA TYM, ABY PRZYLEGAŁA ONA DO GŁOWY I ABY UNIKNĄĆ TZW. EFEKTU CZAPKI KRASNOLUDKA. MOŻESZ JEDNAK DOWOLNIE REGULOWAĆ JEJ WYSOKOŚCIĄ I INDYWIDUALNIE DOPASOWAĆ JĄ DO SIEBIE DZIĘKI WYWIJANEJ CZĘŚCI, KTÓRA NIE JEST PRZYSZYTA NA STAŁE DO CZAPKI.

BRANDING ORAZ WSZYSTKIE INFORMACJE DOTYCZĄCE SKŁADU I INSTRUKCJI PRANIA ZNAJDUJĄ SIĘ A METCE W ŚRODKU TAK, ŻEBY NIC NIE WYPADŁO CI Z GŁOWY ;)

COŚ NIE JASNE, NAPISZ DO NAS ;)

M.ME/DZIUKIPL

4 dni